Lekce Japonštiny :)

5. května 2009 v 18:37 | Werčuška |  PWD by Weru
Moje neew PWD!!! tentokráát jednoráázowka :P ...neni to nák extráá úchylnýý jo?? ale stejně nwm jesli by to měli číst děti, spíš proto že yb to nepochopilii :) ...pstě takej normál a je tam nádech takýho toho sexuu ale pohoda myslíím :)

Tak todlee je prosíím pěkně mojee tvorbaa !!! vidíš to Weru tam?? muj podpis :) ...jeden z mála pictů který se mi fakt líběj ...takle vypadám v mnoha pwd a aj v týdle to neni jináák ..to je Nariko Hayashi :) ..pstěě jáá!! kráásnáá!! ..:) ne dobrý...já vim že existujou i větší malíři a kreslíři, před těma klobouk dolu :)

Heh a konečně ta pwdd :) (btw: srry za chyby bo tak něco :))
Příjemné počteníčko ;-) Phááá :-*

Lekce Japonštiny
ANEB ŠČOTKOVÁ SE ZASE JEDNOU NUDILA

To byl zase jednou krásnej teplej večer, jako stvořenej na procházku městem. Samozřejmě by to nebyla Nariko, aby si nevyšla na měnší obchůzku. Tak vám tak courala po tmavých ulicích a pokukovala do výloh, teď už zavřených obchodů. Nuda už jí přetejkala přes okraj a tak se rozhodla navštívit starýho známýho, samozřejmě s tím, že by potřebovala od bývalého učitele dostat nějakou pořádnou lekci japonského bojového umění.
"Zdrawíím Itachi-kun" rozzářila se když jí černovlasý kluk s temnýma očima otevřel dveře. "Uhm, Nariko ? Co tu děláš takle pozdě?" tázal se jí a ze slušnosti a zvědavosti jí pustil dál. "Áále venku je strašně krásně a já se příšerně nudila, tak sem si řekla že bys mi mohl trochu oživit paměť nějakym menšim soubojem. Lecos už jsem z našich tréningů zapoměla no a když je venku takle, proč si nezkusit co všechno jsem ještě nezapoměla??" usmívala se tak sladce jak jen to šlo. Itachi jí úsměv opětoval. "Jasně, tak poď" vyvedl jí ven, na jakousi zahrádku přímo stvořenou pro boj. "No ? Tak poď na mě" vybídnul jí stále s úsměvem na tváři. "No jasný!!" rozkřikla se Nariko a rozběhla proti němu, bojovala celkem slušně, ikdyž už to nebylo to co bývalo. Po tom co jí a jejímu týmu přidělili jinýho učitele šlo to s nima z kopce. "No, to nechápu. Patřila si k nejlepším. Jaktože tě to všechno tak rychle opustilo?" nechápavě jí pozoroval když popadala dech. "N-no, totiž, náš novej sensei se o nás vůbec nezajímá. A na tréningy není čas, protože nás hrozně zaměstnává samejma zbytečnejma věcma" postěžovala si. "Aha, to je špatný. Pokusim se s tim něco udělat" usmál se na ní a v jeho výrazu se blísklo cosi zvláštního. "Poď, udělám ti něco k pití" nabídnul jí a pak jí pomohl vstát. "Moc ti děkuju" na tváři měla stále ten slaďoučkej úsměv. "Nemáš za co, heh" dovedl jí zpátky do obýváku a vybídnul jí, aby si sedla. Potom jí odešel pro něco k pití, při každém pohledu na ní se mu v hlavě mihli nejroztodivnější myšlenky a pocity. Navracel se k ní zpět s podivnou energií co mu probíjela tělo a skleničkou saké. Trošku se napili, Nariko nebylo nejlíp tak se slušně zeptala Itachiho, zda se může jít osprchovat. Itachi samozřejmě přikývnul a tak se Nariko vydává do prostorné koupelny, kde se na pár okamžiků zabední v proskleném sprchovém koutě. Itachimu se v hlavě střídají zvláštní věci, má na ní takovou chuť a jeho tělo po Nari přímo horlivě touží. To už Itachi nezvládá ukojit svoje chutě a vydává se do koupelny, kde se Nariko zbavuje potu. Objeví se přímo za ní, pohled na její nádherné nahé tělo ho dodělává, jeho tělo už totálně ignoruje mozek, kterej ještě před chvílí naprosto protestoval s tím žeby křehounké dívce cokoli udělal. Nariko se otočí a pohled jí spadne do Itachiho hlubokých očí. Dívka se vyleká a je na oko znervózněná, však opravdu jen na oko, moc dobře tušila co se stane a aby se přiznala, trochu to plánovala.
"Um, Itachi? Co tu děláš?" zeptá se. Chlapec mlčí a pohledem jí prohlíží všechny záhyby jejího těla. Její krása ho ohromuje a vůně co k němu doléhá je neodolatelná. "Itachi! Hej" usměje se Nari a to už se její oči opět střetávají s těma jeho. "Si tak krásná" řekně Itachi poněkud roztřeseným hlasem a pomalu se k dívce přibližuje. Nariko se před tím ani nestačila pořádně utřít, kapičky vody jí stékají z hrudi k pupíku, po rukách i krku. Itachi už je u ní úplně natěsno, letmo se dotýká jejích boků a něžnými polibky jí líbá na krku. Nari zavře oči a užívá si doteků a polibků Itachiho, který už ze sebe schazuje oblčení. Po chvilce jsou z koupelny slyšet dlouhé slastné vzdechy naznačující spokojenost těch dvou. Dvě teplá těla se teď spojili v jedno jediné. Oba konečně přišli na to, že tvoří dokonalou bytost. Přišli na to, že jeden bez druhého už by nemohli žít, nemohli by existovat. Potřebují se navzájem a to teď už vědí, od této chvíle až do smrti si budou stát věrně po boku.


Konec
BY WERU
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 LiLu$hKa LiLu$hKa | Web | 6. května 2009 v 8:21 | Reagovat

Díky...též máš pěkný blogííís

2 Klára Klára | 6. května 2009 v 8:34 | Reagovat

myslim, že zachvilku dodělá tebe někdo jinej!!!

3 ajuunka ajuunka | 6. května 2009 v 8:34 | Reagovat

Heej ..!Doděláávka neey..!ae máálo úchylnýý ..!ae haldaa..:-P

4 Werčuška Werčuška | Web | 6. května 2009 v 8:35 | Reagovat

Děkujůůů váám xDD ..příští powídka bude pořádný MASO !!!! xDD

5 Likinka Likinka | Web | 6. května 2009 v 8:39 | Reagovat

xD twe to je mi teda povídka :D na co ty nemyslíš?:D

6 Tarukki Tarukki | Web | 6. května 2009 v 13:08 | Reagovat

Hihihihi :D

7 95 95 | 6. května 2009 v 19:45 | Reagovat

zajímavé xD, byl jsem zvě´davej tak sem na to jukl a dobry xD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama