Život :(

22. května 2009 v 12:01 | Werčuška |  PWD by Weru
Dalšííí z mýých "zajímavích" powídek :) ..todlee sem smolila celičký ránko :) mááme ředitelský volno mnu :D:D výýbornýýý ...*muck*

Upírka moc krásná :), takto bych chcelaa vypadať :):)

Život je boj !
Protože todle je fakt !!

Kdysi byla Země nádherná, plná roztodivných tvorů, krásných rostlin a lidí. Teďkon vám povím jaké je to dnes, když na Zemi místo lidí vládnou upíři. Začlo to všechno v roce 2025. Tenle rok se Spojené státy a Rusko dali do války. Obrovské nálety, atomovky, spousta mrtvých lidí a zničená planeta. Přesně! Byla to vina člověka, že sme jim dali tu šanci, šanci ovládnout svět. Mám pocit, že nejhůř na tom byla právě Česká republika, potom asi Slovensko a Francie. Naopak ty země co byli ovládnutý naposled, byli hlavně Německo, Rusko, celá Severní Amerika a Japonsko.
Když se na to přišlo, Evropská Unie a Nato okamžitě začli jednat. Zprávy byli plný rad jak s upírama bojovat, ale fakt je že nikdo nemohl říct jesli to pomůže, vlastně sme je ani nedkázali rozpoznat, a tak se lidi pomalu začli zabíjet navzájem. Tohle trvalo několik dlouhých měsíců, než konečně tvrdě zaútočili. Bylo to příšerný. Psal se rok 2026 21.12. , jo zrovna byl zimní slunovrat, to znamená nejkratší den a nejdelší noc. To byl nejlepší den pro velkej útok. Lidi hrozně hysterčili a všude panovala obrovská panika. Jo, moc sem se bála, nikoho už sem neměla, jenom pár přátel. Byla jsem schovaná ve sklepě našeho domu spolu s Ayu, Tarukki a Peťou. Byli sme asi jediný kdo přežili válku, vlastně vím že přežilo i pár lidí v Proboštově, byli sme pořád ve spojení stejně jako s Teplicema. Nezasáhlo nás to zas tak moc, měli sme šanci. Vlastně nezasáhla tu moc jenom válka, upírů tu bylo jak nasráno. Slyšeli sme ze zdola kvílení umírajících lidí a hnusný smání těch parchantů.
My tři sme to přežili, teď už je dlouho po 3. světoví a už dlouho je celej svět pod nadvládou nenažranejch upírů. Každej den je boj o přežití, každej den boj o život. Pořád nás tyranizujou a vyvražďujou, a když se jim to zrovna hodí zavřou nás a mučej.
Lidi si to posrali, kdyby nebylo válek, nic takovýho by se přece nestalo! Ale zase, aspoň vidíte jak sme skončili. Hloupý lidi. My tři přežíváme jenom díky tomu, že umíme uvažovat, nejsme zas tak blbý, víme co dělat. Spolčili sme se se skupinou upírů, co nejsou zas tak zlý. S jednim sem začla chodit, menuje se Hiro a todle byla prostě jediná šance. Ayu a Tarukki předstírají lesby, odmítly totiž chodit s upírama. Péťa ten je zas považován za největšího pasáka pod sluncem a zatím mu to s upírama vychází. Má kolem sebe věčně houfy upírek. Stali sme se součástí tohodle špinavího společenství, žijeme nehorázně hnusnej život, podvádíme, předstíráme, sme sami sebou zhnusení, přesto to všechno děláme abychom přežili!


Z deníku Weru
(nudila sem se:D:D)
Víííme víííme píčovinaa, awee mám náákou vražednou náladu:D tak phačko by Weru :-*
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Nyuu Nyuu | Web | 22. května 2009 v 16:41 | Reagovat

Tys ze mě udělala lesbu! Já tě zabiju! Víš jak zbožňuiju upíry! Jak jako že sem s nima odmítala chodit?! Áááááá! TY! Si úchylná! Grrrrr....!!!! Ale jako jinak fajn povídka, kdyby se mě nebyla lesba!!! :D:D:D

2 Tarukki Tarukki | Web | 22. května 2009 v 21:58 | Reagovat

OMFBG! :D

3 Laivinë→SB♥ Laivinë→SB♥ | Web | 23. května 2009 v 11:14 | Reagovat

Páni o-O
Mě došli slova...to je naprosto užááááááá

4 Ninule ♥ Ninule ♥ | Web | 24. května 2009 v 11:25 | Reagovat

Hm...díky...si mě asi nechala chcípnout,co?? :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama