Listopad 2009

David Deyl- hlasuj prosím

27. listopadu 2009 v 13:39 | Werčuška |  Watashííííí...
ááá lidičky hojte, mám prosbu ..hlásly byste pro jednoho úžasnýho kluka? Davču Deyla? hlasujte pro objev roku v českym slavíku!

Sms: OBJ 1 A /OBJ mezera 1 mezera A -pro blbý :D/ na číslo 906 06 09

můžete z jednoho čísla poslat až 5 sms! (jedna sms stojí 9 Kč) a taky to můžete šoupnout na Facebook :)

btw vidíte to pro Werču?? :D to jakože pro mě! :D muháá ..je totiž od nás ze školy, spíš byl :), teď je na PF UJEPu v Ustí nad Labem ..pstě severočeši 4E :D noa má fakt kouzelnej hlas a upe pěknou prdelku ;) dneska u nás byl, zazpíval nám Apologize od One Republic a udělil každýmu kdo chtěl autogram ..to bych nebyla já abych si jeden neukořistila! :D

Moc prosím hlásněte pro něj! Slavík už je zítra a on si vážně zaslouží vyhrát!! Díky vaše Weru :-*

Řetízek xP

17. listopadu 2009 v 13:13 | Werčuška |  Others
Haháá nudim se, tak sem se rozhodla si udělat poprví v životě řetězák ..lol ne? :D já :D:D nikdy nedělám řetězáky ..ale aspoň se dozvíte něco novýho :D


Superstar -příběh nekončí

11. listopadu 2009 v 18:39 | Werčuška |  ♪♫Songss♫♪
Ahoojky :) tak jsem tu o5 ..moje ségra je pryč a já nemám co dělat, tak sem trhla rekord v "Jak se vydržíš dlouho učit" ..dala sem hodinu! takle sem se v životě neučila :D:D nevydržim to hej :D no nic ..ale tak sem u toho poslouchala Ojrópu cvaj (Evropu 2 jen německy, ptž tu se tu celou dobu šrotim :D) noa padly tam dvě dokonalý songs :) jednu si napamatuju co to bylo shit ..bylo to něco jako country jen s prvkama nákýho disco :D prostě se mi to líbilo, bylo to taký divoký, veselý pěkný ..no kdyby někdo věděl tak mi řekněte co to je :D ..

Noa pak tudle ..je to ze superstar ..každej to určo viděl bo slyšel Příběh Nekončí ..je to hrozně hezký, dokonalá melodie, dokonalý slova, pstě nádhera :)


Samo že sem si jí musela hneed stahnout, to bych ani nebyla já, abych to neudělala=)

Jednorázovka na téma: Pohádky

4. listopadu 2009 v 19:14 | Werčuška |  PWD by Weru
Přeji pěkný večer, Weru se zase jednou činila a rozhodla se napísat povídku. Nevím proč ale do hlavy se mi vetřel rudej klobouk tak sem se o něm rozhodla vymyslet pohádku. čtěte pozorně ..varuji jen, že povídka nemá tak úplně šťastný konec a nevím koho budete litovat víc :) dobře se bavte:Do služby se hlásí, voják Weru!

2. listopadu 2009 v 20:43 | Werčuška |  Watashííííí...
Čágo belooo amigooz! :D ..jak si žijete?? ..víte co verčuška dělá?? ..noo stahuje černobílý obrázky a vybarvuje je :D:D ..vybarvuje i ty svoje!! dobrý ne?? :D si nemůžu odpustit nepřidat to sem! :D takže čuubrňte amigoz :)

dobrý ne?? obrázek jee z devuu od nevim koho ..ups :D ..já nejsem cophýrajt!!! :D:D nene omlouvám seee ..ale já si nemohla pomoct! :D:D prostě sem to musela vybarvit! :D:D btw je to dělaný ve photofiltru! takže to chce dvojitej potlesk! :D:D proč? ptž je to kurva těýký! :D:D